Η ανανέωση του συμβολαίου του πολυτιμότερου παίκτη της στη σεζόν που πέρασε, ήταν η πρώτη κίνηση της ΑΕΚ Betsson που θα έχει στις τάξεις της τον Μιντάουγκας Κουζμίνσκας μέχρι το 2026.
Την 7η προσθήκη στο ρόστερ του σε αυτό το καλοκαίρι πραγματοποίησε το Μαρούσι, αποκτώντας τον Σπύρο Σιούντρη για τα επόμενα τρία χρόνια. Είναι ο δεύτερος που απέκτησε από την Ellite League, μετά τον Γιάννη Καρακώστα.
Έναν αθλητή που ξεπήδησε από τις ακαδημίες του και έκανε με τη φανέλα του επαγγελματικό ντεμπούτο, επανέφερε στο δυναμικό του ο ΠΑΟΚ mateco. Ανακοίνωσε την υπογραφή τριετούς συμβολαίου με τον Κωνσταντίνο Ιατρίδη.