Με ρεκόρ κοψιμάτων στη σεζόν (8) έφυγε ο Ολυμπιακός από τα Τρίκαλα. Τα μισά από αυτά μοίρασε ο Νίκολα Μιλουτίνοφ ισοφαρίζοντας το αντίστοιχο ατομικό ρεκόρ της φετινής Basket League ΣΚΡΑΤΣ.
Στην πρώτη του εμφάνιση με την Κηφισιά, ο Ανδρέας Γλυνιαδάκης μοίρασε τέσσερα μπλοκ στην κορυφαία φετινή επίδοση της Basket League ΣΚΡΑΤΣ ενώ σημείωσε άλλα δύο ατομικά επιτεύγματα. Το ρεκόρ καριέρας του στα ριμπάουντ ισοφάρισε ο Κασελάκης ενώ το δικό του κατέρριψε ο Τσάβνταρ Κοστόβ.